Lilla Mai - kosmetyki naturalne i ekologiczne

Polska marka Lilla Mai, która produkuje kosmetyki tylko z naturalnych składników.  Produkty marki LillaMai, powstają ręcznie, ich sekretem jest tworzenie produktów na bieżąco, w małych seriach i metodą ręczną.

Lilla Mai czerpie inspirację z receptur medycyny ludowej i tworzenie kosmetyków, które są odpowiednie dla każdego typu skóry, w tym wrażliwej i problematycznej.

LillaMai stosuje wyłącznie naturalne i nieprzetworzone składniki, a proces produkcji jest zgodny z surowymi wymogami UE oraz ściśle kontrolowany przez doświadczonych kosmetologów.

W składzie kosmetyków nie znajdziesz produktów pochodzenia zwierzęcego, sztucznych konserwantów oraz olejów mineralnych wytwarzanych z ropy naftowej. Marka skupia się na czystości energetycznej składników, dzięki której jej produkty są jeszcze bardziej delikatne i niezwykle dobroczynnie działają na skórę.

Bazą kosmetyków LillaMai są zimnotłoczone i nierafinowane oleje. Dzięki temu zachowują swoje cenne właściwości pielęgnacyjne oraz 100% wartości odżywczych.

Naturalne kosmetyki LillaMai wytwarzane są ręcznie, nie są testowane na zwierzętach, są bezpieczne dla alergików i osób z wrażliwą skórą i z dużymi problemami skórnymi. Skuteczność kosmetyków LillaMai jest gwarantowana przez świeżość, jednak dzięki naturalnym konserwantom możesz ich używać nawet przez rok od otwarcia.

Kosmetyki mają estetyczne, szklane opakowania, dzięki którym zachowują swoje właściwości na dłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Kosmetyki naturalne - Z domu na Wsi - Facebook Kosmetyki naturalne - Z domu na Wsi - Instagram
Sklep internetowy Shoper.pl